MAC RETRO MATTE
Witajcie :)
W dzisiejszym poście zaprezentuję wam opinię i test pomadki z MACA.
Cena za jedną pomadkę to ok. 110 zł
Ok. 15 kolorów - RETRO MATTE LIQUID LIPCOLOUR.
Matt w stylu glamour. Pomadki są długotrwałe
1. Lady-Be-Good
2. Dance with Me
Pomadka 5ml-trowa
1. Pomadka podkreśla suche skórki (jeśli ktoś je ma :() Szybko zastyga, nie jest bardzo lepka. Pasuje do dziennego makijażu jak i do smokey - eye (do pracy jak i do szkoły)
Pomadka jest sucha, nie zostawia śladów. Trzymała mi się na ustach 5h, po wypiciu napoju nadal się trzymała natomiast po jedzeniu od środka się zjadła. Musiałam dołożyć.
2. Ten kolor również podkreślił moje wysuszone skórki. Malowanie tym kolorem nie jest zbyt proste, przy wyjeżdżaniu za linie niestety było widać, warto użyć konturówki,
by mieć idealnie wyrysowane usta. Uważajcie by nie pomalować sobie zębów hehe :) Niestety nie czuć nawilżenia. Pomadka wyglądała zjawiskowo, mojemu partnerowi bardzo
się podobałam w tym kolorze :) Przed użyciem polecam użyć peelingu. Po 2,5h pomadka zjadła się od środka, strasznie wysuszyła mi usta.
Pomadki nie są warte tej ceny. Pierwszy kolor jest trwalszy od drugiego. Jedna rada: nie idźcie dziewczyny w 2 pomadce na kolacje, niestety szybko się zjada od środka.
Używałyście tych pomadek? Jak oceniacie je?


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz